بازار کنترل دسترسی تا ۲۰۲۲ به ۹٫۸ میلیارد دلار دست خواهد یافت


طبق گزارش اخیر بازار کنترل دسترسی توسط ResearchandMarkets، انتظار می رود بازار جهانی با نرخ رشد سالانه مرکب ۷٫۴۹% بین ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۲،‌ از ۵٫۹۲ میلیارد دلار در ۲۰۱۵ به ۹٫۸ میلیارد دلار در ۲۰۲۲ برسد.
بازار جهانی شامل محصولات متفاوتی از جمله نوار مغناطیسی، کارت های هوشمند و مجاورت، بیومتریک ها، قفل های الکترونیک و کنترلرها و سرورها می شود. از لحاظ جهانی، اهمیت امنیت کنترل دسترسی به علت افزایش تهدیدها در سراسر جهان، شهری سازی رو به رشد و پیشرفت های تکنولوژیکی در بازار افزایش یافته است.طبق اعلام IHS، رشد سیستم های کنترل دسترسی در ابتدا با جایگزینی قفل های الکترونیک به جای قفل های فلزی برای کنترل الکترونیک درها آغاز شده است. همان طور که بازار بالغ تر می شود، شاهد رویکردهای نصب ساده تر و استفاده از قابلیت های وایرلس در این سیستم ها می شویم.به علاوه، انتظار می رود بازار قفل های الکترونیک با نرخی سریع تر از سایر ریدرهای بازار کنترل دسترسی رشد کند. این امر عمدتا به دلیل کاهش هزینه ها و سادگی عدم نیاز به ارائه هیچ مدرک شناسایی مانند کارت یا کلید فوب است. قفل های الکترونیک به علاوه به کاربران اجازه می دهند از راه دور بر آن نظارت و عمل کنند و اجازه دسترسی را از طریق تلفن های موبایل امکان پذیر می کند. این ویژگی های مازاد، بازار قفل های الکترونیکی را به سمت سیستم های کنترل دسترسی می کشانند. قفل های الکترونیک عمدتا در کاربردهای اقامتی، خدماتی و تجاری پذیرفته شده اند.
انتظار می رود به علت بازار ساخت و ساز پایدار و توسعه تکنولوژی در سال های اخیر، کشورهای توسعه یافته بیشترین سهم را از بازار کنترل دسترسی کل داشته باشد. به علاوه تغییر تقاضای مشتری به سمت محیط دیجیتال و متصل به یکدیگر، محرک بازار کنترل دسترسی نیز می باشد.

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Call Now Button