شرکت آریا دژنت


مديرعامل: حمزه محمد حسینی

تلفن: 88215485

فکس: 88215494

آدرس: تهران خیابان ونک خیابان ملاصدرا خیابان شیراز جنوبی خیابان برزیل پلاک 21 طبقه 5 واحد6

سايت:www.ariadeza.net

ايميل: info@ariadeza.net

زمينه فعاليت:

نظارت تصویری و دوربین مداربسته

پارادوکس ، راول ، گروندیک

مختصری درباره شرکت آریا دژنت:

سیستم‌های دزدگیر و اعلام سرقت اماکن (SECURITY SYSTEMS)
شرکت آریا دژ نت بیش از ۱۰ سال است که نمایندگی رسمی PARADOX (پارادوکس) را در اختیار دارد و محصولات این برند معتبر را در سراسر کشور توزیع و پشتیبانی می نماید.

شرکت  PARADOX (پارادوکس) یکی از معتبرترین شرکت‌های امنیتی  و حفاظتی در جهان می باشد، این شرکت محصولات خود را که جزء با کیفیت‌ترین در زمینه سیستم‌های اعلام سرقت یا دزدگیر اماکن می باشد را در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا توزیع می نماید.

مانیتورینگ آنلاین سیستم های حفاظتی(ONLINE MONITORING SECURITY SYSTEMS)
در زمینه مانیتورینگ آنلاین  سیستم های اعلام حریق و اعلام سرقت، شرکت آریا دژ نت با ارائه راهکار وتامین سخت افزار و نرم افزار های مربوطه توانسته است بستر مانیتورینگ آنلاین سیستم های حفاظتی تمام شعب از یک مجموعه را فراهم نماید.
شرکت آریا دژ نت اولین شرکت ارائه دهنده مانیتورینگ آنلاین از طریق شبکه  در ایران  می باشد و این سیستم را در چند بانک کشور اجرا نموده است.

 سیستم‌های کنترل تردد و دسترسی (ACCESS CONTROL)
شرکت آریا دژ نت در زمینه سیستم کنترل تردد پارادوکس که شامل کارت خوان، ماژول‌های کنترل تردد و نرم افزار کنترل تردد می باشد نیز فعالیت می نماید.

سیستم‌های اعلام حریق ( FIRE ALARM SYSTEMS)
شرکت آریادژنت نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش سیستم های اعلام حریق RAVEL انگلستان د ر ایران می باشد. سیستم های اعلام حریق RAVEL دارای گواهینامه های EN54,UL,LPCBو همچنین مورد تایید سازمان آتش نشانی تهران می باشد .


دوربین‌های مدار بسته (CCTV SYSTEMS)
در زمینه دوربین های مدار بسته شرکت آریادژنت به عنوان نماینده رسمی شرکت GRUNDIG آلمان در ایران فعالیت دارد .شرکت GRUNDIG جز با سابقه ترین شرکت ها در زمینه تولید دوربین های مداربسته می باشد و محصولات جدید و متنوع خود را با حفظ همان کیفیت و اعتبار همیشگی به بازار عرضه می نماید.

تجهیزات X-RAY
شرکت آریادژنت نماینده انحصاری برند VMI برزیل در ایران می باشد . شرکت VMI در زمینه تولید تجهیزات X-RAY برای بارهای کوچک و بزرگ مسافری، بارهای بزرگ و پالت، تصویر برداری از خودروهای سنگین، گیت های بازرسی فردی، X-RAY پزشکی و…فعالیت دارد و محصولات این شرکت دارای کیفیت و استاندارد شناخته شده ای در جهان می باشد .

شرکت آریادژنت از تجهیزات این برند معتبر در ارگان های دولتی و خصوصی از جمله فرودگاه امام خمینی (ره)، دیوان محاسبات کشور و ساختمان سازمان یونیسف استفاده نموده است .

اينستاگرام:ariadezhnet@

تيزر

امنیتی

ariaariadezhnetآریا دژنتامنیتیایپاسایمنیبانک اطلاعاتبانک اطلاعات فعالان صنایع ایمنی امنیتی حفاظتیحفاظتیدژنتدوربیندوربین مداربستهمداربستهنمایشگاه ایپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Call Now Button