شرکت دیدافزار سیستم


مديرعامل:اکبر ذاکری

تلفن:88662211

فکس:88786308

آدرس:تهران بالاتراز پارک ساعی ساختمان صدف واحد3

سايت:www.didafzar.com

ايميل:commerical@didafzar.ir

زمينه فعاليت: مشاوره ، طراحی ، فروش و اجرای سیستم نظارت تصویری

مختصری درباره شرکت دیدافزارسیستم:

شرکت دیدافزار سیستم برای اولیـن بار در ایـران نرم افـزار مدیـریت ثـبت تخلف هوشمند را طراحی، تولید و راه اندازی نموده است.

این سیستم توانایی مدیریت جامع کلیه زیر سیستم های حمل و نقل هوشمند را دارا می باشد.

هدف از انجام این پروژه ایجاد سامانه ای متمرکز برای ثبت تخلفات و تردد خودروها در کلیه معابر تحت پوشش تجهیزات کنترل ترافیک، ITS و همچنین یکپارچه سازی تبادل اطلاعات با سامانه مرکزی به کمک یک وب سرویس استاندارد در سطح کشور است.

در این روش کلیه سامانه های ITS اطلاعات خود را با استفاده از پروتکل ارتباطی که در اختیار آنها قرار گرفته است، به وب سرویس EMS ارسال می کنند.

این سرویس وظیفه کنترل و ثبت داده ها در پایگاه اطلاعاتی را بر عهده دارد. دو علت اصلی که مدیران شرکت دیدافزار سیستم را تشویق به پیاده سازی و مطرح نمودن این پروژه نموده است :

  1. وجود برندهای مختلف دوربین های پلاک خوان در سال های اخـیر و عدم وجود استاندارد دریـافت و پـردازش اطـلاعـات این دوربین ها
  2. عدم وجود سیستم متـمرکز دریافت اطلاعات از سیستم های پلـاک خوان از جمله سـیستم تردد شمار، طرح ترافیک، سرعت غیرمجاز، چراغ قرمز و …

شرکت دیدافزار سیستم با برخورداری ازتیم مـجرب طراحی و سـاخـت نرم افزار خود، اقدام به طـراحی سیستم ثبت تخلف سرعت و عبور از چراغ قرمز نموده است.

این سیستم که یکی از زیر مجموعه های سیستم های هوشمند حمل و نقل می باشد، کمک فراوانی به کاهش آمار تصادفات و تخلفات رانندگی می کند.

اينستاگرام:didafzarsystem@

امنیتی

cctvآلارمامنیتیایپاسایمنیبانک فعالان صنایعبانک فعالان صنایع ایمنی امنیتی حفاظتیتهرانحفاظتیدوربیندید افزاردید افزار سیستممداربستهنمایشگاه ایپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Call Now Button