Crowcon، یک ردیاب گاز چند گانه پرتابل


Crowcon، یک ردیاب گاز چند گانه پرتابل که دارای امکانات ویژه و جدید متنوع است را برای حفاظت از کارکنان در برابر گازهای خطرناکی مانند مونواکسیدکربن (CO)، اکسیژن(O2)، هیدروژن سولفید

(HS) و مجموعه ای از گازهای اشتعال پذیر در محیط های سخت کاری و برای کاهش هزینه های جاری ابداع و عرضه کردهاست.

از میان ویژگی های شاخص T4 می توان به موارد اشاره کرد:· +ve Safety™ به کاربر امکان کنترل موقعیت همراه با تفسیر داده های نشان داده شده در صفحه نمایشگر را می دهد.

· TWA یک ویژگی جدید است که اجازه می دهد سطوح اندازه گیری شده گازهای سمی بعد از اینکه دستگاه خاموش شد برای مثال هنگام استراحت و خاموش کردن، از بین نرود،.

· فیلتر های بشقابی امکان تعویض ساده تر را به کاربر می دهند که همین یک امتیاز است چون در محیط های خیلی کثیف از اخطار های نادرست سنسور های دتکتور جلوگیری می کند.

· استفاده ساده از آن همچنین شامل عملکرد با یک دکمه می شود که به همین سبب نیاز به تمرین را کاهش می دهد و سهولت استفاده را در مقابل افزایش می دهد.

· عمر باتری بیش از ۲۰ ساعت دارد که در مقایسه با نمونه های قبلی بیشتر است و به کارکنان اجازه می دهد در بیش از یک شیفت کاری از آن استفاده کنند.

· برای استفاده صنعتی مانند بخش های نفت و گاز، آب و فاضلاب ، کارخانه ها و واحد های تولید فولاد طراحی شده است.

در باره Crowcon: این شرکت، که متخصص تولید و فروش تجهیزات ردیابی مواد و گاز های سمی و اشتعال پذیر با قیمت مناسب و مطمئن می باشد سال ۱۹۷۰ در بریتانیا تاسیس شد و شعبه هایی در

هلند،آمریکا، سنگاپور ، هند، خاورمیانه و چین دارد. محصولاتش در سراسر جهان در کمپانی های نفت، گاز و پتروشیمی، تصفیهب و فاضلاب، کمپانی های ساختمانی و دیگر سازمان ها که نشتی در گاز یا بخار می

تواند منجر به آسیب و حادثه شود، فروخته می شود.

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Call Now Button